• Slide number 0
  • Slide number 1
  • Slide number 2
  • Slide number 3

Nejbližší koncerty

Příští rok slavíme 30 let našeho vytrvání

Přátelé naši milí,

situace na bojištích života se mění ze dne na den, ale my hodláme zůstat sví. To samé ostatně očekáváme i od Vás, příznivců našich věrných a radostných. Co to znamená? Že se nebudeme bát vlka nic, dělat to, co vždycky, a tvářit se, že náš svět je v pořádku.

Pokud jste ho tedy v minulosti hledali a nacházeli na vánočních koncertech Cimbal ClassikuDivadle Bolka Polívky, není důvod se tam nevrátit. Datum máme jedna báseň 12. 12. 2021 na adventní neděli v 16:00 či 19:00.

Lístky jdou do předprodeje v pondělí 11. 10. v 10:00. To už bude po všem a lepší časy snad před námi. Ostatně Vánoce jsou o naději … zmizí-li vstupenky jako vždy, bude to jasné znamení :-)

Budeme se z Vás těšit, radovat (letos o to více, že jsme si ze známých důvodů za poslední dobu moc nevrzli) a vážit si Vaší přízně i toho, že sdílíte – šíříte tuto „událost“ dál. Prostě stejně jako vždy.

Motto večera: „Příští rok slavíme 30 let našeho vytrvání a to by bez nich vašnosti a 29 nešlo“

Věříme, že jste nezapomněli, s jakou láskou a nasazením jsme se starávali nejenom o emoční prožitky natěšeného diváka a posluchače, ale že jsme také posilovali jeho imunitu. Naše trnková prevence šla nemocím po krku a společně s hudbou zkrášlovala tělo i ducha. Výsledek byl vždy ihned viditelný, neboť mnozí z Vás byli po našem výkonu ještě hezčí a usměvavější než na začátku představení. Výjimkou potvrzující pravidlo byli ti, kteří trénovali s předstihem na vánočních trzích. Ti vypadali výborně už na začátku-J.

Letos společně uvedeme do života i reedici našeho úspěšného CD „Bylo a není“, které vyjde v novém obleku a s bonusovou písní Na líšeňském kostelíčku“

Na Vaše obdarování se těší všech šest cimbálů, jejich roztomilý zvukař Jakub Lis a snad i půvabné svícny paní Zuzky Strakové.

P. S. Místa a data dalších koncertů najdete na stránkách www.cimbalclassic.net.

 

Nepřestaň si malovat
Cena CD 289 Kč | MP3 160
Betlém
CD 289 Kč | 2LP 399 Kč | MP3 160 Kč
Vánoce v Rožnově
CD 289 Kč | MP3 160 Kč

Kapelní newsletter

* povinné