Vážení přátelé naši milí,

léto je v plném, snad trochu přehnaném proudu, a tak si Vás dovolujeme osvěžit několika informacemi, které třeba nasměrují Vaše prázdninové kroky na některý z našich koncertů.

 

V srpnovém kalendáři je pro nás asi nejmilejší a nejtradičnější zastavení na Prázdninách v Telči, kde vystoupíme v neopakovatelné atmosféře zámeckého nádvoří 10. srpna ve večerních hodinách. V podhůří Krkonoš nás načapáte 22. srpna na náměstí ve Vrchlabí a do rodného městečka kapelníka D. Štrunce Rožnova pod Radhoštěm zavítáme 25. 8. Zde zahrajeme v amfiteátru městečka Valašského muzea od 15 hodin.

V posledním srpnovém týdnu budeme natáčet naše nové CD, které bude znovu trochu vybočovat ze zaběhnuté dramaturgie a představí kapelu v novém, tentokrát ryze orchestrálním světě. Inspirací a podnětem bylo pozvání na zahajovací ceremoniál Mistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě, kde Cimbal Classic zahrál skladby, které hudebně ­charakterizovaly a identifikovaly všech čtyřicet šest jednotlivých sportovních výprav. Věříme, že se nám podaří připravit na Vánoce muzikantský relaxační bonbónek, který ve svěžím tempu obletí celý svět napříč kontinenty a nechá Vás, potencionální posluchače, poutavě nahlédnout do jeho hudebního bohatství.

 

Léto zakončíme po roční odmlce, způsobené rekonstrukcí, tradičně na nádvoří Staré radnice v Brně 11.9. Mějte se půvabně a radostně s vědomím, že my se na Vás budeme kdekoliv a kdykoliv těšit.

Pěkné léto s příjemnými lidmi přejí Vaši Cimbálové