jako každý rok touto dobou bychom Vás rádi tímto na sebe upozornili.

Tedy lépe řečeno na naše vánoční aktivity.

Právě v tuto chvíli si Ježíšek u Štrunců trošku přivstal a naložil jim na zahradu auto plné malých, hranatých Betlémů. Udělal to asi proto, aby si připravil příjemné a důvěrně známé prostředí, až přijde jeho skutečná chvíle. Určitě se mu bude líbit, že se na jeho příchod budete připravovat pilným posloucháním písní, které ho oslavují. A ještě více se mu bude líbit, budete-li náležitě rozezpíváni a dobře naloženi. To se potom v některých rodinách může Ježíškovi klidně s dárky roztrhnout i pytel.

A copak můžete udělat proto, aby se tak stalo právě u Vás?

To tedy sice nevíme, ale určitě si nic nepokazíte tím, že se ukážete na některém z našich vánočních koncertů. Budeme tam totiž hýřit dobrou náladou, napucovanými botami, trémou, nízkými, vysokými, ženskými i mužskými hlasy, novými tvářemi a na některých štacích i slivovicí.

Betlém
Slivovicí, která radostně obteče a pokřtí naše nové CD Betlém (viz příloha). Ale pozor - i nové gramofonové stejnojmenné LP dvojalbum, jež na své čtvrté straně ponese jako bonus cimbalclassický písňový výběr. No nabídnou Vám tohle dohromady všechny ty velké, svítivé a blýskavé domy se štěstím na okraji velkoměst? Správně - nenabídnou.

Tak a teď už ale skutečně vážně.

Na Vás, na Vaše přátele, rodiče, děti, budoucí i minulé tchýně, jakož i na Vaše protějšky ve všech podobách se budeme těšit na těchto místech:

13.12. Divadlo Oskara Nedbala Tábor
14.12. Jihočeská komorní filharmonie  - Síň Otakara Jeremiáše České Budějovice
15.12. Trhové Sviny
16.12. Jihlava - radnice
17.12. Brno (tam se ale nikdo nedostane)
20.12. Divadlo Bolka Polívky v Brně (tam se zase dostane každý, kdo si koupí lístky)

P.S. Ježíšek byl u Štrunců ještě jednou a ještě dřív. A proto vám jako prvním, protože máte citlivé a vnímavé duše a Katka vám bezmezně věří, nabízíme pod stromeček ZDARMA?? k odběru některé z našich čtyř úžasných, jedinečných štěňátek (viz příloha). Štěňátka jsou mimořádně chytrá, přičinlivá, hodná a přitom ostražitá s instinktem zabijáka. Téměř nečurají, nekoušou a s paninkou konverzují částečně i v angličtině (samozřejmě dle možností paninky).Umí na počkání vyplnit každý povel, který si usmyslí, a myslí pouze pozitivně.
Hodí se do rodin úplných a šťastných, ale dobře se budou cítit i v rodinách rozvrácených, které budou radostně tmelit svým ocáskem. Optimálním dárkem budou i pro lidi nerudné či samotářské, kteří nesnáší lidi a brblají. Štěňata si s jejich problémy hravě poradí a zpočátku i něco velkoryse přeslechnou. Bohužel, bohužel máme pouze jen a jen ty čtyři.


Těšíme se tedy na objednávky našich vašich štěňat, případně i CD a LP.
Kdo rychle bere, dvakrát bere. Tak se nestyďte.
P.S. Pokud se nepotkáme na koncertě či při venčení, tak mějte krásné Vánoce a všechno dobré. Opatrujte se.

Vaši Cimbálové

Nadcházející koncerty