Váš roztomilý Cimbal Classic se právě vrátil z téměř dvouměsíčního zahraničního turné (každý z členů byl někde jinde), kde načerpal celou řadu (někteří i dvě) neocenitelných, inspirativních zkušeností.

Zkušenosti jsou to přenosné pouze z člověka na člověka, z očí do očí, prostě jak říkávali staří valaši, fejs tú fejs. Rádi tedy na Vás, naše blízké a věrné, také zase něco přeneseme.

Přenášet budeme tradičně na nádvoří Staré radnice v Brně dne 12. 9. 2011 v 19.30.

Nastoupíme v plné, tedy nejsilnější sestavě, s velmi ofenzivním pojetím hry směrem dopředu. Hrát budeme v zajímavém rozestavení 1-3-2-2, což jistě ocení zejména sportovní fanoušci, kterých jistě v řadách příznivců CC není málo.

Zažijete tedy spoustu zrychlení a zpomalení, uvidíte řadu využitých i nevyužitých šancí, nasáknete kolektivní euforií a možná tu a tam zahlédnete nějakou tu dobře zahranou hvězdnou manýru. Hodláme také zařadit do hry některé nové atraktivní prvky a představíme nové posily a talenty. Simulovat budeme velmi málo a kopat do soupeře, čili do Vás, už vůbec ne.
To už by muselo být...

Zkrátka, zažijete všechno to, co k dnešnímu vrcholovému sportu patří a pokud přijdete v hojném počtu, bude i malá domů.

Při troše štěstí by se mohl někdo v zápalu boje na jevišti i zranit a to bychom se potom mohli příští den všichni společně dostat konečně i do televize. To by ale byla krása...

Vše další ale až na hřišti, během zápasu i po něm.
Těší se na Vás: Švestka Marek - kontrabas, Martin Krajíček - mandolína, Dalibor Štrunc - cimbál,
Rasťo Kozoň - hoboj a další foukačky, Kateřina Kovaříková – viola, Kateřina Štruncová – housle

a naši milí hosté
mladá a tím pádem stále ještě talentovaná akordeonistka
Klára Šmahelová
a mladičká talentovaná houslistka
Terezka Marečková.

P.S. Bude li pršet, neradi nezmoknem v Bílém domě na Žerotínově náměstí a rovněž upozorňujeme na to, že v předprodeji (Běhounská 17) je vstupenka pouze za 130 kč, tedy velmi přiměřeně a rozumně a na místě budete muset trochu přidat.

P.S. 2. Máte li kam- pošlete dál. (samozřejmě s příslušnou filtrací- né každý pochopí –:)

Nadcházející koncerty