Přátelé naši milí cimbáloví,
dovolujeme si Vám oznámit, že dnešním dnem jsou zprovozněny nové služby na našich webových stránkách. Na stránkách se můžete zcela volně pohybovat v našem čerstvě (ale pracně) vytvořeném elektronickém obchůdkovém světě.
Virtuální realita Vám dává možnost vybírat si z našeho archívu nejen celá alba a to i ve formátu mp3, ale také jednotlivě vybrané písničky, které Vás oslovují. Hlavní novinkou je ovšem způsob platby. Už není potřeba běhat se složenkami na poštu. Stačí jen v teple domova obnažit svou platební kartu a jejím obsahem potěšit nejen sebe, ale potažmo i nás pod heslem Váš zájem, naše inspirace (a naopak).
Pokud by jste v průběhu objednávkového  procesu narazili na komplikace neslučitelné se životem, navažte kontakt s otcem celého projektu, webmasterem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
V hudebním malosvětě  jsme s touto službou jedni z prvních a tak se chybička může vloudit.  Klidně nás na cokoliv upozorněte, rádi Vaše iniciativy a postřehy ke zlepšení  zapracujeme.
Pěkné nakupovaní, pěkný červenec a celé prázdniny přeje za Cimbal Classic Dalibor Štrunc

P.S.1. Máte-li hudby milovné přátele, budeme rádi, dáte li jim o nás a o tomto počinu vědět.
           Rovněž si všimněte na našich stránkách kolonky facebook. To bude ten správný - oficiální.
Nebojte se - připojte se a nic se Vám nestane
P.S.2. Osobně se budeme těšit na některém z letních koncertíků. (v zimě jakbysmet)
      

 

Nadcházející koncerty